נהיגה מתקדמת imracing bmw.jpeg

הדרכת נהיגה מתקדמת

אתם מחפשים לשפר את יכולות הנהיגה שלכם בכביש או במסלול המקצועי ולהפיק את המירב מהזמן שאתם משקיעים  -
הגעתם למקום הנכון !

הדרכת נהיגה מתקדמת

החשש הגדול של כל נהג הוא מצב בכביש שאינו מוכר ואין לנו את הידע להתמודד מולו.

ביום יום אנו לומדים, צוברים השכלה, עוברים הכשרות בדרך להגשמת יעדים, אך נותים להקל ראש בדבר האלמנטרי שאנו עושים יום יום וזהו נהיגה.

כל הורה חושש כשהילד שלו יוצא עם הרכב, כמו כן גם מעסיק שהעובד שלו נמצא המון שעות על הכביש חושש מעבירות תנועה או לא עלינו תאונה של העובד.

אנו בIMRACING פיתחנו מערך שלם במיוחד עבור הקהילה.

אנו מציעים קורסים לנהיגה מתקדמת לנהגים צעירים, נהגים שחוששים לנהוג מסיבות כאלה ואחרות, הדרכות לחברות וציי רכב וכן חיזוק ושיקום מנטלי לנהגים שעברו תראומה או תאונה בנהיגה.

התוכניות שלנו מציעות טכניקה שמשלבת נהיגה חכמה, החל מהשלב המנטלי של קיראת הכביש והתחשבות בנהגים האחרים בכביש לתוך הבנה של המתרחש ולהגיב בהתאם.

אנו נלמד אתכם יציאה ממצבי חירום, התחמקות ממכשול, איך להגיב אם יש שמן על הכביש וכמו כן הדמייה של עייפות, שיכרון או תחת השפעת תרופות.

איך להשתמש בכלים הקיימים כמו מערכת ה-abs ובקרות היציבות וההחלקה.

אנו מציעים מגוון כלים להדרכה כגון: סימולטור לתרגול על יבש, נהיגה במגרש סגור לתרגול על אספלט יבש וכן מצבי חירום על אספלט רטוב, נהיגה בכביש הציבורי וכן בכבישים מאתגרים ומפותלים ואפילו במסלול מירוצים.

המטרה היא לאתגר את המוח ואת האינסטינקטים של הנהגים ולהקנות להם כלים פרקטים שיקנו לנהג יכולת תגובה מהירה ונכונה בכל סיטואציה.

הקורס שלנו יגרום לנהגים לנהוג בביטחון, תוך הבנה של התנועה בכביש ותכנון מהלכי נהיגה, איך להימנע ממצבי קיצון וכמו כן במקרה ונכנסו לאחד לדעת לצאת ממנו בביטחה.

אנחנו לשירותכם בכל שאלה, ניתן לשלוח הודעת WhatsApp ,לחייג למספר : 054-6464-698  או תשאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם